Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja
Zapraszamy na rehabilitację

Przyjmujemy pacjentów w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie....

• Zapraszamy na rehabilitację

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne szansą na dobry rozwój naszej młodzieży

ue m

Szanowni Państwo,
Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku- Białej w związku z realizacją projektu pt.: „Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne szansą na dobry rozwój naszej młodzieży” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego; Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Poddziałanie 9.1.2 zaprasza do złożenia oferty cenowej na zamówienie wg poniższej specyfikacji.

Przedmiot zamówienia:
Przeprowadzenie zajęć dydaktyczno – wyrównawczych, pozalekcyjnych, pozaszkolnych wskazanych w pkt. IV „Formularza” w ramach projektu pt.: „Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne szansą na dobry rozwój naszej młodzieży” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego; Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Poddziałanie 9.1.2

Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja © Copyright 2018
Projekt i wykonanie strony: intMar.eu