Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja
Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja
Zapraszamy na rehabilitację

Zapraszamy na rehabilitację

Przyjmujemy pacjentów w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie....

  • Zapraszamy na rehabilitację

SZKOŁA PARTNERSTWA

Głównym celem projektu jest usprawnienie współpracy jednostek samorządu terytorialnego województwa śląskiego i śląskich organizacji pozarządowych oraz podniesienie kompetencji przedstawicieli NGO oraz urzędników samorządowych w zakresie współpracy obu sektorów. Współpraca ta jest rozumiana bardzo szeroko i nie ogranicza się jedynie do realizacji odpowiednich ustaw i programów lokalnych, ale ma charakter wieloletniego współdziałania, poszukiwania wspólnej odpowiedzi na rozmaite problemy lokalne.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i poziomu wiedzy objętej wsparciem grupy pracowników śląskich samorządów i przedstawicieli NGO a przez to ułatwienie im budowania nowej jakości współdziałania pomiędzy oboma sektorami.
 
Projekt ma charakter szkoleniowo-warsztatowy, zakłada bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz wykorzystanie najlepszych krajowych praktyk w zakresie współpracy sektora pozarządowego z samorządem w ciągu 11 miesięcy.

 

Udział w Projekcie jest bezpłatny.
 
 

Wypełnione formularze należy przesyłać do Biura Projektu e-mailem lub faxem lub składać je osobiście w godzinach pracy Biura.

 

Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
ul. A. Frycza Modrzewskiego 12
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax. 33 812 42 56 w. 142

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.fundacja.rejbb.pl 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Rekrutacja do projektu trwa do dnia 20 września 2011 r. 

 

Fundacja Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja © Copyright 2019 
Projekt i wykonanie strony: intMar.eu